Legyen életmód a nyelvtanulás!

13 éves tapasztalat, új helyszínen, új megoldások! Csak a Szituációs Nyelviskolában!

KEDVES LEENDŐ HALLGATÓNK!

Szeretettel üdvözlünk nyelviskolánkban. Szeretnénk Neked röviden bemutatni oktatási módszereinket, melyet kifejezetten a mai kor igényeinek megfelelően hoztunk létre. Miután jelentkezel hozzánk, egy negyven kérdéses szintfelmérővel tájékozódunk jelenlegi nyelvtudásodról. Ezt akár online, akár az iskolában papír alapon megteheted. Miután a mentorod kijavította, és egy rövid szóbeli beszélgetés után pontosan megállapítja a szintedet, és azt is, hogy a szinteden belül melyik óraszámhoz kell csatlakoznod. Kapsz egy belépési kódot a Futurelingua rendszeréhez. A kódodhoz a Futurelingua rendszer generál heti tíz időpontot, melyek közül előzetesen internetes bejelentkezés alapján bármelyiket választhatod. Ennek kiválasztásában igény szerint segítünk Neked. Erre szolgál az Életmód- Térkép, hiszen a tanulás hatékonysága szempontjából nem mindegy, hogy hová illeszted a napirendedbe a tanóráidat. Mikor eljössz hozzánk az első órára, a Futurelingua kódod alapján kollégánk megmutatja a termet, ahol az aznapi órád lesz. Mi minden alkalommal felkínálunk Neked egy 8 perces autogén tréninget, amely kizárólag azt a célt szolgálja, hogy ellazulj, megszabadulj a napi stressztől, kipihentté válj, és koncentrációképességed is megnövekedjen. Kedvelni fogod, mert sokat segít!! Az autogén tréninget azonban nem lehet félbeszakítani és zavarni sem, ezért kérünk, hogy amennyiben szeretnél ezen részt venni, pontosan érkezzél. Maximálisan 4 fő lesz egy csoportban, és mivel egyénileg választott időpontban érkeztek, nem mindig ugyanazokkal a csoporttársakkal és mentorokkal fogtok dolgozni. Minden tanóra aktív kommunikációs gyakorlatokkal indul, melynek során sort kerítünk az előző órákon tanultak gyakorlásra, ismétlésre is. Hetente egy alkalommal anyanyelvi tanár áll majd rendelkezésre ehhez a feladathoz, így alkalmad lesz kipróbálnod önmagad, kiejtésedet és szókincsedet bátran tesztelheted! Ezt követően megkapod az első feladatod. Önállóan kezdesz el dolgozni, természetesen a mentor körbejár, segít és ellenőriz. Minden 20. perc után egy kis lazítás, teázás, és kötetlen beszélgetés következik /természetesen angolul/ az általatok olvasottakról. 4 feladattípus követi egymást ezekben a blokkokban (olvasás, szókincsfejlesztés, magnóhallgatás és nyelvtan.) Minden tanuló más-más feladaton dolgozik a rendelkezésre álló audio-vizuális eszközök segítségével. A négy blokkot, egy összegző kommunikáció zárja, amelyből kiderül, milyen eredményességgel zártad a tanórát. Az utolsó szakaszban alkalmanként videókkal és extra feladatokkal egészítjük ki a tanóra anyagát. A tananyagot 12 órás ciklusokban dolgozzuk fel, ezért 12, 24 36, 48 stb. óraszámú bérleteket vásárolhatsz. A kedvezményeket az általad megvásárolt óraszámok függvényében veheted igénybe. Bérleted érvényessége a megvásárolt órák számától függ. Ne feledd, ha egy héten többször is ráérsz, többször jössz, ha egy hétig nincs időd, az sem gond, hiszen a kódod alapján itt mindig pontosan ott fogod folytatni, ahol előzőleg befejezted. Ha a fent leírtak felkeltették érdeklődésedet, és tetszik az iskolánk, csatlakozz hozzánk minél előbb. Amennyiben elnyerte tetszésedet ajánlj minket ismerőseidnek is, aki szintén részt vehet egy INGYENES próbaórán! Ha hozol valakit, további kedvezményeket kapsz.

Jó tanulást és kellemes időtöltést kívánunk Neked a Jövő Nyelviskolájában!

Az iskola vezetője és mentorai